Photo Posters

From 25.99

Make sure the pictures you’re most proud of, are stunning and seen with Pagerr’s Photo Posters! Print your pictures on 190gsm special paper in poster size. Yes! Your favourite photos can become as large as any poster with intense colours to do them justice. Choose from 4 different sizes and order from just 1 piece, what’re you waiting for?

  • Choose between 4 filling heights
  • Available from just one piece
  • A stunning way to display your photos

Alusta siit toote omaduste valimisega:

{{nbd_fields['f1561922782038'].invalidOption}} is not available
- +   - +   mm
Width: min - max
Height: min - max
Invalid value
{{nbd_fields['f1.56192249788E+12'].invalidOption}} is not available
{{nbd_fields['f1563049462248'].invalidOption}} is not available

Choose Quantity & Production Speed

Quantities
Printing Price (excl. Delivery Fee)
Urgent (24h)
Wednesday
20 Jan
Fast (3 days)
Friday
22 Jan
Moderate (1 week)
Tuesday
26 Jan
Economy (1 month)
Friday
19 Feb
{{_break.val}} per item
Add custom quantity update

Please check invalid fields and quantity input or choose a different combination!

SKU: Photo Posters Category:
SUBMISSION SPECIFICATIONS
Submitting your artwork is easy, simply follow these instructions when you design & upload the artwork for your standard posters. Click on instruction for more information. Add 3 mm bleed. Keep 4 mm safety margin Use CMYK as the colour mode. Resolution of at least 300 dpi. Fonts should be at least 6pt.

Kas trükifail on korrektne?

Kui fail ei ole korrektne, tekivad viivitused või lõpptulemus osutub ootamatult erinevaks.

Pea meeles, failide korrektsuse eest Pagerr ei vastuta!

Õiged faili mõõdud.

Trükifail peab olema täpselt sama suur nagu lõpptoode. Kui tegu on A4 suuruses flaieritega, siis ka fail peab olema A4 mõõtudes. Seega, kujundusprogrammi avades, sisesta kohe õiged mõõdud ja lehekülgede arv.

Kindlasti kasuta CMYK värve.

Kui arvuti ekraanil näeme me RGB värviruumi kujutist, siis trükis kasutakse CMYK värve. Kohe, kui asud trükifaili tegema, vali CMYK värviruum ja kõik digitaalsed pildid mida trükisele lisad tuleb ka eelnevalt CMYK-i konvertida.

Lisa lõikevaru 3mm.

Faili tehes kindlasti lisa toote suurusele 3mm lõikevaru igast servast. Pea meeles, et lõikevaru ei ole lihtsalt valge ala vaid sellele alale pead ka oma disaini lisama. Nt taustavärvi.  Nii saad vältida veidraid valgeid jooni ümber disaini.

Jäta ruumi lõikamiseks.

5mm igast servast võiks jääda ohutusvaru. Seda pead ise meeles pidama, sest kujundusprogrammides ohutusvaru lisada ei saa. Ohutusvarule tähtsaid elemente ära paiguta, sest kogemata võib juhtuda, et lõigatakse need lihtsalt maha.

Teravad ja selged kujutised.

Et pilt tuleks trükist sama ilus nagu on see arvutiekraanil, peab selle resolutsioon olema vähemalt 300dpi-d. Logo võiks olla vektorgraafikas, mitte lisatud pildina. Tekstid peaks kindlasti muutma piirjoonteks (outline), et täpitähed ja fondid kaduma ei läheks.

Salvesta PDF fail.

Kui disain valmis, salvesta see PDF formaadis. Kõik trükise lehed/pooled peaksid olema ühes failis eraldi lehtedena. Nt. kahepoolse trüki puhul on vaja 1-te PDF-i mis sisaldab 2 lk (eesmine pool ja tagumine pool). Lisaks veendu, et kõik eelnev oleks täidetud!

close