Ole hooajaks valmis!

VARAJASELE TELLIJALE ERIHINNAD

*Pakkumine kehtib 1.september.2021 kuni 31.oktoober.2021 esitatud tellimustele.

Kõik vajalik, edukaks kampaaniaks

Ei leidnud vajalikku?

Küsi personaalset pakkumist
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Kliendid kiidavad:

Keskmine hinnang 4,8/5 ★★★★★

Viimase hetke trükised – loodussõbralikud ja soodsad!

Küsimused & vastused

Kuidas näeb välja tellimisprotsess?

Tellimust saab luua meie tasuta online disainimise tööriista kaudu, kus saad  soovi korral kasutada meie tasuta disainipõhjasid.
Tellida saab lihtsasti ka oma valmis disainifaile sisestades või kasutada meie disainerite teenust. Siit leiad kogu informatsiooni tellimuse alustamiseks.

1. Tooted, tarneajad ja tähtajad
Esmalt vali välja soovitud toode meie e-poes. Kui sul on toode valitud, vali suurus, kogus ja muud toote valikud.
Tarneaja valimisel pakume sulle erinevaid tarneaegasid olenevalt vajadusest. See annab meile info, kui kiiresti peame trükkima. Kiirema trükiga võivad kaasneda lisakulud. Antud tähtaeg on alates sellest, kui:

  1. Makse on tehtud,
  2. sinu failid on lisatud,
  3. sa oled kinnitanud trükikinnituse.

Iga päev, kui sa ei pea tähtajast kinni, nihkub valmimise tähtaeg vähemalt 1 tööpäeva võrra edasi.

2. Ostukorv
Sa saad lisada ostukorvi mitu toodet. Kui kõik tooted on lisatud, vali tarneaadress järgmisel sammul. Peale sinu tellimuse kinnitamist, otsime sulle parima trükipartneri Euroopast, et saaksid just sellise toote, mida sul on vaja.

3. Failide üleslaadimine
Kui sa klikid järgmisele sammule- tellimus on tehtud, saad sa laadida üles oma disainifailid. Võid teha seda ka hiljem “minu kasutaja” kaudu. Lisaks näed ka oma tellimuse staatust “minu kasutaja” lehelt.

4. Makse
Makse saab sooritada makselingiga. Vali sobiv makseviis. Valides “Pangaülekanne”, vajame 1 – 3 tööpäeva makse kinnitamiseks. Sellisel juhul nihkub toote valmimise aeg edasi.

5. Digitaalne kinnitus
Peale failide lisamist kontrollime alati failid. Mõne toote puhul teeme automaatse kontrolli. Sellisel juhul meie süsteem kontrollib faili erinevaid tehnilisi elemente ning sa saad koheselt digitaalse kinnitusfaili. Kontrolli kindlasti ka kinnitusfaili!

Sul on võimalus see koheselt kinnitada ja tellimus töösse anda või lasta see manuaalselt kontrollida meie trükiekspertide poolt. Kolmas võimalus on keelduda kinnitusest.

Teiste toodete puhul teeme manuaalseid kontrolle. Pane tähele, et see võib võtta natuke aega. Saadame sulle e-maili, kui fail on kontrollitud ja digitaalne kinnitusfail on valmis.

6. Tootmine
Peale digitaalse kinnituse ja makse tegemist alustame sinu tellimuse trükkimist. Sellest hetkest alates ei ole võimalik muuta oma tellimust.

7. Tarne sinu aadressile
Peale tootmist pakendatakse tooted ning antakse üle meie CO2-neurtraalsele tarnepartnerile. Kui saadetis on üle antud, saadame sulle jälgimisnumbri e-maili kaudu. Siis saad ise oma saadetist jälgida ja planeerida.

Mida teha, kui ei leia õiget toodet?

Õige toote leidmine võib olla keeruline, eriti kuna meil on valikus palju erinevaid trükitooteid. Kõige lihtsam viis toodete leidmiseks on minna lehele “kõik tooted”. Kasuta otsinguriba, et kitsendada oma otsingut. On võimalus, et me ei paku veel seda toodet, mis sul vaja on. Sellisel juhul saad sa saata meile hinnapäringu meilile. Püüame sellele vastata 1 tööpäeva jooksul.

Kuidas ma saan korrektse disainifaili?

Väga oluline on saata meile korrektne disainifail. Sellisel juhul näeb sinu trükis hea välja pärast printimist. Kui sa disainid ise oma faile, pea kindlasti meeles neid järgmisi spetsifikatsioone:

  1. Värvid: sinu fail peab olema CMYK värviprofiilis.
  2. Faili tüüp: sinu fail peab olema korrektses failiformaadis (.pdf, .jpg, .tiff).
  3. Lõikevaru ja ääred: disainil peab olema servas vaba ruumi ja lisaks lõikevaru. Täpsem lõikevaru on kirjas iga toote juures valmis põhjadel disainitööriistal.
  4. Resolutsioon: sinu failid peavad olema piisavalt kõrge kvaliteediga.
  5. Tekst: üldiselt tuleb tekstid muuta välisjoonteks (expand).
  6. Suurus: faili suurus peab olema vastavuses toote suurusega. Vaata täpsemalt põhja malle oma tootel, et leida õige suurus.
  7. Lisa spetsifikatsioonid: mine failide saatmise juhendi lehele ja vaata enda toote andmeid.

Kui sul on disain valmis, lae see üles tellimuste juurde. Hea teada: Alati on võimalus peale faili üleslaadimist saada tasuta failide kontroll meie ekspertide poolt. Enne trükkimist saadame sulle digitaalse kinnitusfaili meilile. Siis sa tead kindlalt, et sinu trükis trükitakse korrektselt.

Kas ma saan disainida oma kujundusi onlines tasuta?

Kõige populaarsematele toodetele pakume tasuta online kujundamise põhjasid, mis sobivad iga äri jaoks. Meil on rohkem kui 10 000 tasuta online disainimise põhja, mille vahelt saad valida endale sobiva. Lihtsalt muuda disainipõhjal tekstid, logo ja pildid.

Meie saavutused

Oleme Ajujaht 2020 ettevõtluskonkurrsi võitja

Oleme Startup Wise Guys Sustainability kiirendis

Oleme Digital Innovation Days Hackathoni võitja